KONST / Litografier / Färglitografier 17262011
nr 1726 2011
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, 2 st, Stockholmsmotiv. Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 58x66 - 60x74 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 september 2025
kl 18:27:51
22/9 17:59:14
22 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist